Home » » LR Nasıl Üye Olunur? LR iş ortaklığı

LR Nasıl Üye Olunur? LR iş ortaklığı

Yazar: Sibel Yeşilci on 5 Eylül 2017 Salı | 23:03

LR HEALTH & BEAUTY

LR, 32 ülkede faliyet gösteren ama Sağlık ve Güzellik konspetli tüm ürünlerini Almanya’ da üreten, Network Marketing firmasıdır. Ürün Pazarlama işini, çok katmanlı (MLM – Multi Level Marketing) bir yapıda, doğrudan satış (Direct Selling) yoluyla yapmaktadır. Bu kavramları daha detaylıca açıklıyor olacağım ama bunları sık sık duyacağınızdan emin olabilirsiniz.

1985 yılında Almanya’ nın Ahlen şehrinde, parfüm üretmek isteyen iki arkadaş tarafında kurulmuş olup, daha sonra ALOA VERA lı sağlık ve kişisel bakım ürünleri konusunda da uzmanlaşmış ve ürün yelpazesini sürekli genişletmiştir. İsmi o yıllarda en çok sattıkları LaRome adlı parfüme ithafen LR olmuştur. Kaliteli ürünü cazip fiyatlar ile sunan, 30 senedir cirosu hiç azalmayan (sürekli artan) bir firma olan LR, 2013 sonu itibarı ile dünya çapınca direk satış yapan firmalar arasında 40. sırada yer almaktadır.

Bir çok kişinin kafasında olan şu meşhur soru işaretlerini kaldırma adına bu başlığı oluşturmuş bulunmaktayım. ”LR’a Nasıl Üye Olunur?” evet bu soru çok soruluyor ve özellikle sosyal medya’da yorumlarda bu paylaşımlar yapılmakta olduğunu görmekteyiz. Bunun üzerine bizler de LR İş Ortağı sitemizden sizleri aydınlatmak için bu yazıyı paylaşıyoruz. Öncelikle LR Üyesi Nasıl Olurum? diye soran kişilere şunu söylemek istiyorum. Sizler de haklısınız çünkü İnternet ortamında araştırma yapınca LR ile ilgili bir çok bilginin olduğunu ama sizin asıl sonuca ulaşamadığını bende yaptığım araştırmada gördüm. Burada biz devreye girmek istedik ve buradan LR Üyelik ile ilgili bazı sorunlara açıklık getirelim istedik. LR ürünleri kalitesi tartışılmaz olduğu belirtilmektedir.

LR’a Nasıl Üye Olurum?
Öncelikle LR’ın sistemi network sistemi olduğu için bire bir bir iş ortağının sizi üye yapması gerekiyor. LR’ın firmasından üyelik talep etmeyin LR Firması böyle bir şey yapmaz çünkü onlara aykırı bir sistemdir. O yüzden üye olmak istiyorsanız eğer benim gibi veya benim gibi olan LR İş Ortakları ile olur. Üye olmak istediğinizi aşağıda bulunan üyelik ve bilgi formunu doldurarak sizlere telefonda da detaylı olarak üyelik veya ürünler ile ilgili detaylı bilgi verilir eğer uygun görürseniz LR üyeliğinizi de gerçekleştirebiliriz.

LR Health & Beauty, 30 senelik iş deneyimiyle, kozmetik ürün satışı gerçekleştirmektedir. Alman firması olan LR Health & Beauty, 30 ülkede faaliyet göstermekte olup T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı kozmetik ürün satışı yapmaktadır.

LR Health & Beauty, ev hanımları için bir kazanç kapısıdır. İster ek kazanç olarak ister kariyer olarak düşünün iş ortaklığı kurduğunuzda haftada on saat çalışarak cazip bir gelir elde edebilirsiniz. Sattığınız ürünler sayesinde önceden belirlenmiş ürün oranları ile orantılı prim hesabınıza yatırılır. Eğer bir yıl boyunca ürün satışı yapmazsanız üyeliğiniz iptal edilir. Ayrıca eş ortaklığı da yapabilirsiniz. Yani eşinizle beraber de iş ortaklığı kurabilirsiniz.

ALOE VERA NEDİR?

Aloe 3500 yıldır tıbbi bitki olarak kullanılmaktadır. Antik Mısırlılar aloeyi deri hastalıklarını ve kabızlığı tedavi etmek için kullanmışlardı.
Günümüz çalışmaları, aloenin bu aloe hem iltihap kurutucu hem de laksatif yani kabızlığı giderici özelliğe sahip olduğunu kanıtlamıştır.
Aloede bulunan karboksipeptidaz ve bradikininaz maddeleri iltihaplanmayı, yaralardaki kızarıklıkları ve iyileşme sürecindeki ağrı ve kaşınmaları azaltır. Yaralardaki enfeksiyonlarda yardımcı olur. Araştırmalar aloenin, akrabası sarmısak gibi, bakteri ve mantarları yok etmede etkili olduğunu kanıtlamıştır.
Bir çalışma aloe kreminin genital enfeksiyonlarında etkili olduğunu kanıtlamıştır.Fakat ciddi yaralarda aloe kullanılmamalıdır.Yüzeysel yaralarda iyileşmeyi hızlandırdığı halde derin yaralarda iyileşme sürecini yavaşlatmaktadır.
Sedef hastalığı için etkili bir ilaçtır.İsveç’te yapılan bir çalışmada aloe kullanan sedef hastalarının % 83 ünde iyileşme görülmüştür, plasebo verilen hastaların ise sadece % 7 si iyileşmiştir. Diğer bir çalışma % 30 oranında aloe jeli içeren bir losyonun hasta bölgeye günde iki kez sürüldüğünde seboreik egzema hastalığını iyileştirdiğini göstermiştir.
Aloe üzerinde bazı kanser türleri için çalışmalar yapılıyor. Aloede bulunan kompleks bir şeker türü Alo A kimyasalı kanser hücresinin büyümek için ihtiyaç duyduğu ortamı yok edebilir.
Bazı çalışmalar aloenin karaciğer,akciğer ve cilt kanserinden koruyabildiğini gösteriyor.
Aloe jeli diyabet için de bir ilaç olarak incelenmektedir. Yapılan çalışmalar aloenin kandaki şeker miktarını düşürdüğünü göstermiştir.
Aloe jeli bağırsak hastalıkları için de bir ilaç olarak önerilmektedir. Aloenin iltihap kurutucu ve anti bakteriyel etkisinin sindirim sisteminin sağlığını da koruyabileceği düşünülüyor.
Aloe jeli bir çok şampuan ve cilt bakım ürünlerinin içeriğinde bulunur


LR iş ortaklığı nedir?
Lr Health & Beauty iş ortaklığı, lr üye kaydı olarak elde edilir. Siz üye olduğunuzda en az 85 TL’lik bir harcama yaparsınız ve sonrasında kazanmaya başlarsınız. İş ortaklığı, ürün satımını gerçekleştirecek serbest çalışan ile şirket arasındaki antlaşma olarak düşünülebilir. Ürünlerin her birinin belirlenmiş olan PW puanları vardır. Siz sattığınız ürünlerin PW'lerinin toplamının hesaplanmış yüzdesel oranları ile orantılı prim alırsınız.


LR Başvuru nasıl yapılır?
LR Health & Beauty başvuru için öncelikle online üyelik gerekmektedir. Daha sonra sizle iletişime geçilir ve LR Health & Beauty başvurunuz onaylanır.


LR üyelik için neler gereklidir?
Başvuru için ön üyelik formu doldurulur. Türkiye için bunda ad-soy ad, doğum tarihi, adres, telefon, kargo adresi, e-mail adresleri ve banka hesabının girilmesi gerekmektedir.
Hemen lr üye kaydı yaptırmak için aşağıdaki sitedeki formu doldurun iş ortakları sizi arasın kaydınızı oluştursun.

www.aloeveraabonelik.com

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.